Chrome Pointer

Regulamin


REGULAMIN DLA ZAMAWIAJĄCYCH:
1. WYSTROJOWO wykonuje zamówienia tylko i wyłącznie na blogi założone  w serwisie blogspot.com.
2. Zamawiając jakikolwiek szablon, autor zamówienia zobowiązany jest umieścić button szabloniarni w widocznym miejscu na blogu, bądź bezpośredni link. Uprasza się, aby nie umieszczać adresu w położonych gdzieś w zakamarkach bloga zakładkach.
3. Zamówienia składane są pod najnowszym postem.
4. W zamówieniu podajemy:
- dokładny adres bloga, na który zamówienie zostanie wykonane,
- nick szabloniarki(o ile takowe się znajdą), która ma wykonać zamówienie,
- obowiązkowo cytat, który wykonująca ma umieścić na szablonie(proszę nie pozostawiać wyboru nam, ponieważ nie będziemy przeszukiwać całego internetu, aby znaleźć coś, co by podpasowało zamawiającemu),
- pierwsza myśl co do ogólnego wyglądu szablonu(zawieramy w niej: układ i kolorystykę, ewentualnie linki do zdjęć, jakie mają na szablonie się znaleźć. Tutaj również zwracamy uwagę na ich wielkość i jakość; lepiej, by były większe i dobre jakościowo).
5. Na wykonanie zamówienia przysługuje termin nie dłuższy niż dziesięć dni.


REGULAMIN DLA POBIERAJĄCYCH:
1. Pobierając jakikolwiek szablon, autor zobowiązany jest umieścić button szabloniarni w widocznym miejscu na blogu, bądź bezpośredni link. Uprasza się, aby nie umieszczać adresu w położonych gdzieś w zakamarkach zakładkach.
2. Pobierając jakikolwiek szablon, autor zobowiązany jest poinformować szabloniarkę w postaci komentarza w zakładce: pobrane.
3. Zabrania się: przywłaszczania szablonu, przerabiania oraz ustawiania inaczej, niż to z góry założone.
4. Zabrania się wstawiania na bloga szablonów już zamówionych(w przypadku, gdy zamawiający z niewyjaśnionych przyczyn usunie swojego bloga, należy skonsultować się z osobą, która zamówienie wykonała).
5. Na szabloniarni obowiązuje kultura osobista! Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia odnośnie osoby wykonującej szablony lub samego szablonu, nie unoś się, nie wstawiaj niezliczonej ilości wykrzykników bądź znaków zapytania, nie przeklinaj; zachowaj względny spokój i wyraź swą opinię w postaci konstruktywnego komentarza.

REGULAMIN DLA SZABLONIAREK:
1. Wykonujemy szablony wyłącznie na blogspot.com.
2. Na wykonanie zamówienia przysługuje termin nie dłuższy niż dziesięć dni.
3. Obowiązuje nas odmowa, jeżeli na stronie osoby zamawiającej nie znajdzie się adres szabloniarni, dlatego proszę dokładnie to sprawdzać.
4. Wszelkie pytania proszę kierować pod numer gg: 44144880.
5. O planowanych urlopach proszę mnie natychmiast informować.

PAMIĘTAJCIE – SZABLONIARNIA WYSTROJOWO JEST BLOGIEM AMATORSKIM, A SZABLONOWANIE TO HOBBY, NIE PRACA PRZYMUSOWA!

Na znak, iż regulamin został przeczytany i nastąpiła jego pełna akceptacja, na początku zamówienia proszę wpisać hasło: dziadek do orzechów.

2 komentarze:

  1. Mam pytanie: czy mogę zamówić u Was szablon, jeśli zamówiłam na innym blogu, a zamówienie zostało najwyraźniej zignorowane?

    OdpowiedzUsuń